Skrab Rinovues Trupi Me Kafe Kolumbiane

2,772 Lekë

Skrab Rinovues Trupi Me Kafe Kolumbiane G-C

PËRSHKRIMI

Kafeja e bluar natyrore rinovon në mënyrë delikate lëkurën pa thyer barrierën natyrore të lipideve, duke e bërë atë të freskët.

Vaji i bajames ushqen dhe rigjeneron lëkurën.
Ekstrakti i bimëve afrikane ushqen lëkurën me vitamina, makro dhe mikroelemente, e tonifikon atë dhe ka një efekt liftues.

Rekomandohet për pastrimin dhe restaurimin e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Glycine Soja (Soybean) Oil (Soybean Oil), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Macadamia Ternifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Sucrose (Sugar), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil (Baobab Oil), Tagetes Minuta (Marigold) Flower Oil (Marigold Oil), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract (Aloe Vera Extract), Cola Acuminata (Cola Nut) Seed Extract (Cola Nut Extract), Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf Extract (Honey Bush Extract), Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract (Rooibos Extract), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Silica.

SKU: 36898115 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close