Skrab Rinovues Trupi Me Kafe Kolumbiane

Krahasoni

2,576 Lekë

Skrab Rinovues Trupi Me Kafe Kolumbiane G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i bazuar në gjalpin e sheas dhe kakaos ushqejnë dhe rigjenerojnë në mënyrë aktive lëkurën.

Kafeja është, një kompleks i bimëve afrikane e cila rekomandohet për pastrimin dhe restaurimin e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Kompleksi i bimëve afrikane e ngop lëkurën me vitamina, makro dhe mikroelemente, tonifikon dhe ka një efekt lifting.

Kafeja e bluar natyrore rinovon në mënyrë delikate lëkurën pa prishur barrierën natyrore të lipideve, duke e bërë atë të freskët dhe të pastruar.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nëse bëni banjo turke ose sauna efekti i skrabit është më i lartë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Glycine Soja (Soybean) Oil (Soybean Oil), Cocos Nucifera Oil (Coconut Oil), Sucrose (Sugar), Glycerin, Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil (Baobab Oil), Tagetes Minuta (Marigold) Flower Oil, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Extract (Aloe Extract), Cola Acuminata (Cola Nut) Seed Extract (Cola Nut Extract), Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf Extract (Honey Bush Extract), Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract (Rooibos Extract), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Silica

SKU: 74353395 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close