Skrab Rinovues Per Fytyren Me Trendafil Dhe Papaya

Krahasoni

1,624 Lekë

Skrab Rinovues Per Fytyren Me Trendafil Dhe Papaya G-C

PËRSHKRIMI

Skrubi rinovues i fytyrës nga CAFEMIMI është një zgjedhje ideale për pastrimin e thellë të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Ekstrakti i kajsisë eksoflon butësisht dhe pastrojnë lëkurën, ndërsa ekstrakti i trëndafilit të bardhë zbut dhe barazon fytyrën, duke e lënë atë të butë dhe të fortë.

Ekstrakti i Papayas i përfshirë në përbërje është i pasur me vitaminë C, stimulon rinovimin dhe rigjenerimin e qelizave.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur të fytyrës përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosa Damascena Flower Water (Rose Floral Water), Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract (Papaya Extract), Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder (Apricot Pits), Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable), Betaine (Juice) sugar beet), Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Panthenol (provitamin B5), Allantoin, Perfum

SHOPPING CART

close