Skrab Rifreskues Per Trupin Me Kaktus Maroken

2,772 Lekë

Skrab Rifreskues Per Trupin Me Kaktus Maroken G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi me ekstrakt kaktusi Maroken pastron dhe rinovon në mënyrë perfekte lëkurën, përmirëson metabolizmin në qeliza.

Tonifikon dhe freskon në mënyrë perfekte lëkurën.

Vaji Macadamia ushqen lëkurën me lëndë ushqyese, duke e bërë atë të lëmuar dhe të shndritëshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël skrabi në lëkurën e lagur, masazhoni butësisht përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (Sugar), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Hydrogenated Castor Oil, Vegetable Glycerin (Vegetable Glycerin) origin), Aqua with infusion of: Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (Cactus Flower Extract), Emblica Officinalis (Indian Gooseberry) Fruit Extract (Amla Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive Extract), Spirulina Platensis Powder (Spirulina), Laminaria Digitata Powder (Kelp), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Laminaria, Benzyl Salicylate Hexyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Limonene, Cinnamal

SKU: 82662849 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close