Skrab Per Zbutjen E Kembeve Me Ekstrakt Arre

Krahasoni

1,596 Lekë

Skrab Per Zbutjen E Kembeve Me Ekstrakt Arre G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi Organik i Sheas ushqen dhe zbut lëkurën e këmbëve.

Vaji Macadamia hidraton dhe rigjeneron.

Ekstrakti i arrës eksfolojnë butësisht, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e pastër të këmbëve dhe masazhojeni përreth 5 deri në 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Buryrospermum Parkii (Organic Shea Butter), Juglans regia Seed (Walnut Hulls), Glycerin, Glyceryl Monostearate, Caprylic / capric triglycerides, Macadamia ternifolia oil (Macadamia Oil), Glyceryl stearate, Cetearylcohol Alcohol (Provitamin B5), Parfume, Citric Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

 

SKU: 12915992 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close