Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Me Kafe Dhe Cokollate

Krahasoni

1,456 Lekë

Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Me Kafe Dhe Cokollate G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi me kafe dhe çokollatë është një ilaç i vërtetë për rininë dhe bukurinë.

Kombinoni efektin e një skrabi tonifikues të kafesë dhe ekstraktin e çokollatës: për të rritur efektin, ne kemi shtuar jo vetëm pluhur kakao me cilësi të lartë, por edhe ekstrakt kakao.

Kujdes luksoz dhe rezultat të shpejtë!

 Ushqen dhe hidraton në mënyrë aktive lëkurën
 Ka efekt anti-celulit
 Rinovon intensivisht lëkurën
 I jep lëkurës një ton të mahnitshëm
 Jep një aromë të mrekullueshme
 Rrit djegien e indeve dhjamore

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 40g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Për trupin: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për fytyrën: Aplikojeni skrabin në lëkurën e lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve. Masazhojeni për disa minuta ose lëreni për 5 minuta si maskë, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Saccharum officinarum (Brown Sugar) (Cane Sugar), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Powder (Cocoa Mass), Persea Americana (Avocado) Oil (Avocado Oil), Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil (Hazelnut Oil), Tocopherol Acetate (Vitamin E) (Vitamin E)

SHOPPING CART

close