Skrab Pastrues I Thelle Per Trupin Me Argan

2,884 Lekë

Skrab Pastrues I Thelle Per Trupin Me Argan G-C

PËRSHKRIMI

Skrab Organik trupi me Argan nga ECOLATIER pastron në mënyrë efektive lëkurën dhe i jep kujdes intensiv. Përbërja i grimcave të kripës siguron mikromasazh, heqje të butë të qelizave të vdekura të lëkurës, aktivizim të qarkullimit të gjakut dhe i jep frymëmarrje qelizore të lëkurës.

Vajrat e vlefshëm në përbërje depërtojnë thellë në qelizat e lëkurës, duke siguruar ushqim dhe restaurim intensiv, duke e bërë atë të freskët dhe të rinuar.

Përbërësit organikë: Vaji Organik i Arganit për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura, vitaminës E, hidraton në mënyrë perfekte lëkurën dhe parandalon plakjen.

Përmbajtja e lartë të steroleve, skrabi ka veti anti-inflamatore, eliminon thatësinë dhe acarimin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 300g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Vegetable Glycerin (Vegetable), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Powder (Apricot Pits), Organic Argania Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil) , Parfum, Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

SKU: 71115619 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close