Skrab Pastrues I Thelle Per Fytyren Me Cranberry Dhe Koriander

1,288 Lekë

Skrab Pastrues I Thelle Per Fytyren Me Cranberry Dhe Koriander G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i fytyrës dhe dekoltesë nga CAFE MIMI eksfolon butësisht grimcat e vdekura të lëkurës dhe përshpejton metabolizmin e qelizave.

Ekstraktet e boronicës dhe koriandrit të përfshira në përbërje përmirësojnë mikroqarkullimin dhe shkëmbimin e ajrit në nën lëkurë, rrisin tonin dhe elasticitetin e tij.

Grimcat delikate nga farat e kajsisë dhe boronicës veprojnë butësisht pa dëmtuar lëkurën, gjalpi i sheas ushqen dhe zbut lëkurën, duke e mbrojtur atë nga thatësia dhe skuqja.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin eksfolues në fytyrë të lagur dhe dekolte përreth 5 deri në minuta. Shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të skuqur.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract (Cranberry Extract), Coriandrum Sativum (Coriander) Extract (Coriander Extract), Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable), Butyrosapermum Parkii ) Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon Seed Powder, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Powder, Xanthan Gum, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol

SHOPPING CART

close