Skrab Ne Vaj Korigjues Per Format E Trupit Me Rozmarine Mesdhetare

2,772 Lekë

Skrab Ne Vaj Korigjues Per Format E Trupit Me Rozmarine Mesdhetare G-C

PËRSHKRIMI

Skrab i bazuar në kripën e detit dhe vajrat natyralë pastron butësisht dhe freskon lëkurën.

Vitamina E rrit elasticitetin e lëkurës, duke e bërë atë më elastike.

Vaji i rozmarinës promovon ndarjen e depozitave nënlëkurore të yndyrës, freskon dhe tonifikon lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur, masazhoni butësisht për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sea Salt, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Alcohol, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil (Mango Oil), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Elaeis Guineensis ( Palm) Oil, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil (Peach Oil), Spirulina Platensis Powder (Spirulina), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (Rosemary Essential Oil), Lecithin , Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Limonene.

SKU: 95933729 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close