Skrab Fytyre Me Vitamina Dhe Bajame

1,624 Lekë

Skrab Fytyre Me Vitamina Dhe Bajame G-C

PËRSHKRIMI

Skrub për fytyrën me Vitamina nga CAFEMIMI eksfolion dhe pastron lëkurën, barazon lehtësimin, duke e bërë atë të butë dhe të lëmuar.

Vitaminat B, C dhe E, e ngopin lëkurën me mikroelemente të dobishme, tonifikojnë dhe freskojnë, promovojnë rigjenerimin e saj aktiv, duke e bërë lëkurën të duket e freskët dhe e hidratuar.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur të fytyrës përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vaccinium Oxycoccus (Cranberry) extract (Cranberry extract), Glyceryl Monostearate, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond oil), Prunus Armeniaca (Apricot) Seed bones Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Emulsifying Wax, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Betaine (from Sugar Beet Juice), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate ), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Pyridoxine HCL (vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Perfume

SHOPPING CART

close