Skrab Detoksifikues Dhe Antioksidant Trupi

2,660 Lekë

Skrab Detoksifikues Dhe Antioksidant Trupi G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi pastron dhe rinovon thellësisht lëkurën, heq toksinat, ka një efekt antioksidues dhe përmirëson metabolizmin ndërqelizor.

Lëkura bëhet e lëmuar dhe rrezatuese, ka një pamje të rregulluar mirë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

INCI: Sucrose (sugar), Organic Butyrosperum parkii (Organic Shea Butter), Organic Prunus Dulcis Oil (Organic Almond Oil), Citrus Nobilis Extract (Kumquat Extract), Buckwheat Mel extract (Buckwheat Honey Extract), Ocimum Basilicum extract (Basil Extract) , Cetyl Alcohol, Cera Alba (Beeswax), Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, СI 73000.

SKU: 34338862 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close