fbpx

Sistem Paneli Diellor 300 Lt AELIOS 86029

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

179,000 Lekë

Sistem Paneli Diellor 300 Lt AELIOS 86029

PERSHKRIMI:

Sistem I integruar per ngrohje uji me panel diellor me kapacitet 300 liter. Kombinon performancë të lartë, autonomi, instalim të thjeshtë dhe efektivitetin e kostos. Prodhuar me lëndë të parë më të rafinuar, gjithmonë sipas standardeve ndërkombëtare, mban të gjitha certifikatat të cilat garantojnë se është cilësia. tank Uji AELIOS përmban ABS UV Dëshmi mbulon plastike dekorative që ofrojnë një qasje të re për estetikë.

  • Tipi : Sistem Paneli Diellor
  • Kapaciteti i Depozitës (L) : 300 lt
  • Numri i komponentëve : 6
  • Presioni maksimal (bar) : 3.5 bar
  • Temperatura maksimale (*C) : 95°C
SKU: 88783886 Category: Tag:

SHOPPING CART

close