Sistem amplifikues me mixer V12WAVE

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Sistem amplifikues me mixer V12WAVE

PERSHKRIMI:

Sistem dy-drejtimësh i amplifikuar me mikser me 3 kanale dhe MEDIA PLAYER

V12WAVE eshte sistem aktiv portativ i zërit që përmbajn hyrje të shumëfisht dhe një MP3 player të përparuar me lidhje BLUETOOTH.

I aftë për të luajtur këngë nga një kartë SD, një USB MEMORY STICK dhe gjithashtu nga smartphone ose tableti juaj përmes një lidhjeje BLUETOOTH.

V WAVE përfshin gjithashtu funksionin BT LINK që lejon të lidhni pajisjen tuaj BLUETOOTH me dy altoparlantë në modelin STEREO, duke eleminuar plotësisht nevojën për kabllo.

Mikseri i integruar me 3 kanale, me kontrolle të nivelit të pavarur dhe një EQ me 2 banda, përfshin gjithashtu dy hyrje USB për lidhjen e mikrofoneve me valë PROEL U24H ose U24B 2.4GHz me marrësin USB.

Këto sisteme pa tela, të disponueshme si me transmetues dore ashtu edhe me pako trupi, mund të lidhen me altoparlantët vetëm në prizë me marrësin USB ultra-kompakt dhe të ofrojnë një transmetim me përkufizim të lartë, pa ndërhyrje falë teknologjisë 2.4GHz.

Altoparlantët V WAVE mund të përdoren në një larmi aplikimesh, duke filluar nga përhapja e të folurit dhe riprodhimi i muzikës deri te muzika e drejtpërdrejtë dhe setet DJ.

Mund të montohen në shtyllat standarde të altoparlantëve dhe V12WAVE është i pajisur edhe me një dorezë shtesë në stilin e bagazhit dhe dy rrota.

• Sistem dy-drejtimësh i amplifikuar me mikser 3-kanalësh dhe MEDIA PLAYER
• Përforcues i Klasës D 600W
• MP3 PLAYER me portë USB, fole SD, lidhje BLUETOOTH, BT LINK dhe LCD
• 2 hyrje MIC / LINE + 1 STEREO LINE
• 2 hyrje USB për përdorimin e mikrofoneve pa tela 2.4GHZ U24H dhe U24B
• 1 dalje LINE
• Kontrollet EQ HIGH / LOW EQ
• Drejtues i kompresimit  me ngarkesë 1 ”dhe vuofer 12”
• Kabineti kompakt dhe me peshë të lehtë PP me dorezë që tërhiqet dhe dy rrota

Seksioni mikser
Hyrjet MONO 2 x MIC / LINE IN (XLR-F + 1.4 "JACK)
Hyrja STEREO 1 x LINE IN (2xRCA + MINI-JACK)
Hyrjet pa tel 2 x USB TYPE-A
Daljet MONO LINE OUT (1.4 "JACK)
EQ kryesore me dy banda EQ (E LART + + E ULT)
 
Seksioni MULTIMEDIA
Lloji i lexuesit USB / SD / BLUETOOTH player me BT LINK
Formatet e përputhshme të skedarëve MP3
Ekran LCD i Ndërfaqes së Kontrollit, butona KONTROLLI
 
Seksioni amplifikues
Fuqia totale e pikut 600 W
Fuqia e vazhdueshme 300 W
Lloji i amplifikatorit Klasa D
Furnizimi me energji SMPS
Përpunimi analog
 
Seksioni i LOUDSPEAKER
Mbyllje me ajër të tipit 2 të sistemit
Pajisja me frekuencë të lartë shoferi i kompresimit neodymium i ngarkuar me brirë 1 "
Vufer me pajisje me frekuencë të ulët 12 ”me 2.5” VC
Mbulimi këndor 90 ° H x 60 ° V
Përgjigja e frekuencës 50 Hz - 20 kHz
Maks SPL 124
 
Specifikimet e PRGJITHSHME
Polipropileni ndërtimor
Ngjyra e dollapit E zezë
Dorezat 1 x majë, 1 x majë të anulueshme
Rrotat 2 mbrapa
Montimi i shtyllës 1 x fund
Përmasat (Gj xHxD) 380 x 603 x 359 mm
Pesha 15.5 kg (34.2 lb.)
Furnizimi me energji 230 V ~ ose 115 V ~ 50/60 Hz me zgjedhës VOLTAGE LINE
Konsumi i vlerësuar 300 W

SHOPPING CART

close