Sifon lavamani cilindrik, RUBINETTERIE MARIANI, bronzi, 1″1/4×30 cm + piletë 220751

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,406 Lekë

Sifon lavamani cilindrik, RUBINETTERIE MARIANI, bronzi, 1″1/4×30 cm + piletë 220751

PERSHKRIMI:

Dizajni me finesë i produkteve MARIANI është gjithashtu i dukshëm në detaje të vogla të përbërësve. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Lidhja : 1’1/4
  • Gjatësia : 30 cm

SKU: 83363816 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close