Sifon fleksibël dopio, 2×1/2″, 1092EX45B0 24686

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

693 Lekë

Sifon fleksibël dopio, 2×1/2″, 1092EX45B0 24686

PERSHKRIMI:

Sifoni fleksibël është elementi kryesor i cili realizon shkarkimin e ujërave. Materiali përbërës i sifonit është PP (polipropilen) i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të`shkëlqyera izoluese. .Përmasa e lidhjes me piletën është 1×1/2″‘ me një diametër shkarkimi 32 mm. Sifoni DOST ka një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.

 • Lloji artikullit : Sifon fleksibël
 • Marka : Bonomini
 • Materiali : PP(polipropilen)
 • Lidhja me piletën : 1×1/2″
 • Shkarkimi : N-40-50mm
 • Gjatesia (cm) : 15-55
 • Numri i Modelit : 1092EX45B0

SHOPPING CART

close