Shufër mbajtëse, 30 cm, inoks 223038

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,250 Lekë

Shufër mbajtëse, 30 cm, inoks 223038

PERSHKRIMI:

Shufra mbajtëse është konceptuar për të bërë përdorimin e banjos të rehatshëm dhe të sigurt për personat që kanë probleme të lëvizjes apo paaftësi fizike. Dizajni i tyre është elegant dhe modern. Ky dekor përputhet estetikisht me çdo stil banje për përdorim të brendshëm ose publik. Shufra mbajtëse është krejtësisht e përshtatshme për njerëzit që dëshirojnë një banjo më të rehatshme dhe më të sigurt. Materiali përbërës është inoks i cili garanton fortësi, higjenë maksimale dhe jetëgjatësi.

  • Materiali : Inox
  • Gjatesia (cm) : 30 cm

SHOPPING CART

close