fbpx

Shtrydhëse frutash Utile, 200W, pesha 4kg thika inoxi, 2 mbledhese per leng dhe tul, 2 njesi per smuthi/ushqim bebesh 88479

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,990 Lekë

Shtrydhëse frutash Utile, 200W, pesha 4kg thika inoxi, 2 mbledhese per leng dhe tul, 2 njesi per smuthi/ushqim bebesh 88479

PERSHKRIMI:

Duke shtrydhur fruta dhe perime është mënyra më e mirë për të marrë ushqimin e shëndetshëm vetëm nga një gotë. Brënda pak sekondash, ju mund të konsumoni një sasi me shumë produkte të freskëta sa ju do të jeni në gjëndje për të ngrënë gjatë ditës.

 • Tipi : Shtrydhëse frutash Utile
 • Marka : Delimano
 • Fuqia : 200 W
 • Tensioni : 220 V
 • Pesha : 4 kg
 • Shkalla e mbrojtjes : IP20
 • Materiali : metal/plastik
 • Ngjyra : e bardhë

SHOPPING CART

close