fbpx

Shtrydhëse frutash BRAWN J 700, 1000W, 1.25 Lt, 2 shpejtësi, (e zezë) 800099

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,990 Lekë

Shtrydhëse frutash BRAWN J 700, 1000W, 1.25 Lt, 2 shpejtësi, (e zezë) 800099

PERSHKRMI:

Shtrydhësja e frutave BRAWN është një produkt i nevojshëm për çdo familje. Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e frutave. Një gotë lëng i freskët është një kurë e veçantë për shëndetin tuaj.

  • Tipi : Shtrydhëse
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1000W
  • Numri i programeve : 2
  • Kapaciteti : 1.25 Lt

SHOPPING CART

close