fbpx

Shtrydhëse frutash, Black & Decker, 100 W, 230 802884

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,990 Lekë

Shtrydhëse frutash, Black & Decker, 100 W, 230 802884

PERSHKRIMI:

Shtrydhëse frutash me levë presioni alumini me cilësi të lartë. Përgatitni lëngje pa mundim dhe pa i lagur duart. Falë levës ju mund të shtrydhni frutat në maksimum dhe shpejt duke marë një sasi më të madhe të lëngut. 2 kone të madhësive të ndryshme, për t’u përshtatur me çdo lloj frutash/agrume.

  • Tipi : Shtrydhëse frutash
  • Fuqia : 100 W
  • Tensioni : 230 V

SHOPPING CART

close