fbpx

Shtrydhëse agrumesh, Delimano PRO, 40W, 0.8 lt, 220-240V

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Shtrydhëse agrumesh, Delimano PRO, 40W, 0.8 lt, 220-240V

PERSHKRIMI:

Shtrydhësja e agrumeve është kthyer më e fuqishme dhe po aq e lehtë në përdorim. Përgatisni lëngje të freskëta agrumesh çdo mëngjes për ju dhe të dashurit tuaj me shtrydhësen e agrumeve me një kapacitet prej 0.8 litra.

  • Tipi : Shtrydhëse agrumesh
  • Fuqia : 40W
  • Kapaciteti : 800ml
  • Materiali i thikave : Plastike
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close