fbpx

Shkumues qumeshti dore me bateri 2xAA/R06 1.5V 87442

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,250 Lekë

Shkumues qumeshti dore me bateri 2xAA/R06 1.5V 87442

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e neskafesë ky produkt do te ishte zgjidhja ideale, lehtësisht I përdorshëm dhe lehtësisht I pastrueshëm ai do tju shoqerojë kudo në shtepi, zyrë apo në udhëtimet tuaja.

  • Tipi : Shkumues qumeshti dore
  • Modeli : Me bateri
  • Lloji i baterisë : 2xAA
  • Numri i baterive : 2
SKU: 81681936 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close