Shkume Per Stilim Dhe Vellim 3D Te Flokeve Me Keratin

2,716 Lekë

Shkume Per Stilim Dhe Vellim 3D Te Flokeve Me Keratin G-C

PËRSHKRIMI

Jepini flokëve tuaj volum të pabesueshëm me shkumën stiluese 3D dhe Keratin nga CAFÉ MIMI Shkuma është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokut, siguron stilim perfekt, i jep volum flokëve pa i ngjitur dhe mbron nga temperaturat e larta.

Keratina, në përbërjen e shkumës stiluese, forcon strukturën e flokëve, duke i dhënë një pamje perfekte dhe të shëndetshme.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit dhe përhapeni shkumën në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të tharë me peshqir dhe filloni të stiloni.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Hamamelis Virginiana (Hamamelis) Leaf Extract (Witch Hazel Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Maltodextrin / VP Copolymer, Polyurethane-14 / AMP-Acrylates Copolymer, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Panthenol (Provitamin B5), PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Oryza Sativa (Rice) Extract (Rice Extract), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract (Wheat Germ Extract), Glycine Soja (Soybean) Protein (Soy Proteins), Potassium Sorbate , Sodium Benzoate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Polysorbate 20, Perfume, Geraniol

SHOPPING CART

close