Shkume Per Pastrim Dhe Hidratimin E Thelle Te Fytyres Me Aloe Vera

2,142 Lekë

Shkume Per Pastrim Dhe Hidratimin E Thelle Te Fytyres Me Aloe Vera G-C

PËRSHKRIMI

Shkumë Pastruese me Aloe Vera nga ECOLATIER me ekstrakte organike është krijuar posaçërisht për të pastruar lëkurën delikate të fytyrës.

E lehtë për tu përdorur, shpëlahet lehtë dhe lë mbetje në fytyrë, ka një aromë të këndshme delikate, ofron kujdes të përditshëm dhe pastrim të lëkurës së ndjeshme të fytyrës dhe nuk shkakton thatësi.

Përbërësit organikë: Lëngu organik i aloe verës përmban vitamina, aminoacide, minerale, polisaharide, fitoncide, ka biodisponibilitet të lartë dhe është një stimulues natyral i rigjenerimit të qelizave dhe indeve, siguron hidratim të thellë, qetëson lëkurën, e bën atë të butë, të butë dhe të mirë. i zbukuruar

Përbërësit aktiv: Një kompleks i veçantë hidratues rikthen hidro-ekuilibrin dhe normalizon shpërndarjen e lagështisë në shtresat e epidermës, përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni shkumën në lëkurën e lagur të fytyrës me lëvizje të lehta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice (organic extract of Aloe Vera), Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xilitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Tocopherol, Achydroxylitol, Achydroidylene, Achydroicidylene (Vitamin E), Benzyl Alcohol Citric Acid.

SHOPPING CART

close