Shkume Hidratuese Per Fytyren

2,408 Lekë

Shkume Hidratuese Per Fytyren G-C

PËRSHKRIMI

Cilësia delikate dhe përbërja e pasur ndihmon në pastrimin e butë dhe efektiv të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.

Shkuma largon në mënyrë delikate papastërtitë pa prishur barrierën lipidike, nuk lë një ndjenjë thatësie dhe ngushtësie pas aplikimit.

Shkuma përmban ujë deti të pasuruar, i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të shkumës në lëkurën e lagur, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Sea Water, Organic Aloe barbadensis extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauryl Sarcosinate, Maltooligosyl Glucoside / Hydrogenated Starch Hydrolysate, Panthenol Amygdal (Panthenol), Organic Prunus Oil ), Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close