fbpx

Shkallë me litar për fëmijë, druri- plastike, 29xH195 cm 111891

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,250 Lekë

Shkallë me litar për fëmijë, druri- plastike, 29xH195 cm 111891

PERSHKRIMI:

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të resorteve duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë tuaj maksimale. Lëkundësja për fëmijë është zgjidhja e duhur për ambientet tuaja të jashtme duke ofruar komoditetin dhe argëtimin maksimal për fëmijët tuaj.

  • Përmasat : 29xH195 cm
  • Materiali : Dru/Plastik
  • Pesha mbajtëse : 50 kg
SKU: 28559176 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close