fbpx

Shishe Uji dhe Organizuese per Pilulat

990 Lekë

Shishe Uji dhe Organizuese per Pilulat -FI

I bërë me një organizues të integruar të pilulës, në mënyrë që pilulat t’i keni gjithmonë me vete , ujin dhe madje edhe kapakun si një filxhan. E shkëlqyer për të udhëtuar, për të punuar ose për t’u mbajtur pranë shtratit tuaj.

E ndërtuar me material tritan praktikisht të pathyeshëm, kjo shishe është e qëndrueshme edhe për udhëtimet

SKU: 81219658 Category: Tag:

SHOPPING CART

close