fbpx

Shirit metalik 17X0.7 mm 86970

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,490 Lekë

Shirit metalik 17X0.7 mm 86970

PERSHENDETJE:

Ekzistojnë shumë lloje dhe madhësi vidhash, bulonash apo produkte të tjera në fushën e ndërtimit që bëjnë të mundur lidhjen apo fiksimin e konstruksioneve të ndryshme. Në varësi të projekteve apo përdorimit të tyre si për shembull: në çati apo mure të thata.

  • Tipi : Shirit metalik
  • Përmasa : 17X0.7 mm
  • Materiali : Celik
SKU: 39331811 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close