fbpx

Sharre sege 800W 3000RPM me lazer 12608

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,800 Lekë

Sharre sege 800W 3000RPM me lazer 12608

PERSHKRIMI:

Sharrë segë 800W, ideale për prerje në dru dhe metale të buta. Lejon prerje dhe modelim të materialit sipas nevojave tuaja. Sharra është e pajisur me regjistër shpejtësie për të kontrolluar shpejtësine gjatë punës, duke e bërë më efikase dhe të sigurt. Me lazer për prerje më të saktë. Dorezë shumë komode dhe e lehtë në përdorim

  • Fuqia : 800 W
  • Shpejtësia maksimale : 3000 RPM
  • Veshja e motorit : Bakër
  • Marka : Kraft
SKU: 69361322 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close