fbpx

Sharre cirkulare 36V me bateri 2.2Ah 4000RPM disk 184mm DC300KL-QW 57164

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

146,000 Lekë

Sharre cirkulare 36V me bateri 2.2Ah 4000RPM disk 184mm DC300KL-QW 57164

PERSHKRIMI:

Sharre cirkulare disk profesionale 36V me bateri 2.2Ampershe. Eshte ideale per te ne cdo lloj druri deri ne 62mm. Mund të përdoret për te prerë në plan të drejtë 90° dhe kënd në 45°. Bateria e nikelit i jep fuqi dhe forcë për të përfunduar punën që ju dëshironi. Doreza kunder rreshkitjes ofron një komoditet dhe kontroll të lartë. I pajisur me dy bateri për autonomi akoma më të gjatë pune. koha e karikimit 1 orë

 • Fuqia : 940W
 • Voltazhi i baterisë : 36 V
 • Kapaciteti i baterisë : 2.2 Ah
 • Shpejtësia maksimale : 4000 RPM
 • Diametri diskut : 184 mm
 • Koha e karikimit : 1 ore
 • Pesha : 4.5 kg
 • Marka : DEWALT
SKU: 79821364 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close