Shampo Zbutese Per Floke Te Thate Dhe Skalpin E Kokes Me Kaktus Organik

Krahasoni

2,170 Lekë

Shampo Zbutese Per Floke Te Thate Dhe Skalpin E Kokes Me Kaktus Organik G-C

PËRSHKRIMI

Shampo me Kaktus Organik nga ECOLATIER me një bazë të butë pastruese pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

PËRBËRËSIT ORGANIKË: Ekstrakti organik i kaktusit në një përqendrim të lartë përmban antioksidantë, flavonoide, karotinë dhe vitaminë C, rikthen hidroekuilibrin natyral të lëkurës, hidraton intensivisht flokët, përmirëson elasticitetin e tij, e bën atë jashtëzakonisht të lëmuar dhe me shkëlqim.

PËRBËRËSIT AKTIV: Ceramidet janë një kompleks lipidesh që depërtojnë lehtësisht në qeliza, rivendosin strukturën e dëmtuar dhe ekuilibrin hidrolipid dhe mbrojnë shtresën e sipërme të lëkurës dhe flokëve nga ndikimet e jashtme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (organic Cactus flower extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Betaine natural extract (sugar beet extract) Hydroxypropyl Guar, Inulin, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phospholipids, Sphingolipids, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniolinal, Limon

SHOPPING CART

close