Shampo Ushqyese Per Floke Te Dendura Me Acai Berries Dhe Vaj Makadamia

1,484 Lekë

Shampo Ushqyese Per Floke Te Dendura Me Acai Berries Dhe Vaj Makadamia G-C

PËRSHKRIMI

Shampo me vaj macadamia dhe ekstrakt acai berry ushqen flokët i rigjeneron dhe i shton volumin.

Ekstrakti i Acai Berry tonifikon dhe e ushqen lëkurën e kokës me vitamina.

Vajin e Macadamias – Aborigjenët Australianë i përdornin arrat e vlefshme dhe të shëndetshme të makadamisë si monedhë, por tani ky fut kaq çudibërës është një mjet bukurie i veçantë.

Vaji i këtyre arrave përmban maksimumin e lëndëve ushqyese për flokët, duke i bërë me shkëlqim dhe të menaxhueshëm mirë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit extract (Acai berry extract), Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Sodium Laureth-5 Carboxylate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Betaine ( sugar beet), Panthenol (Provitamin B5), Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pyridoxine HCL (Vitamin B6), Maltodextrin , Silica, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Polyquaternium-10, Citric Acid

SHOPPING CART

close