Shampo-Skrab Per Pastrimin E Skalpit Dhe Floke Te Yndyrshem

1,792 Lekë

Shampo-Skrab Per Pastrimin E Skalpit Dhe Floke Te Yndyrshem G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-scrubi përmban më shumë se 50% kripë deti natyrale, ekstrakt xhenxhefili dhe vaj esencial nenexhiku – një kujdes i vërtetë detoksifikues i flokëve dhe kokës.

Përbërësit natyralë me efekte aktive të shampo-skrabit ndihmojnë për të mbajtur ndjenjën e pastërtisë dhe freskisë për një kohë të gjatë, dhe ju shtojnë volum në flokët tuaj.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 330g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampo-skrabit në flokë, masazhojeni nga 5 deri në 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, këshillohet përdorimi 3 herë brënda 10 ditëve.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sea Salt (sea salt), Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Coco Glucoside (from coconut oil), Zingiber Officinalis (Ginger) Extract (Ginger extract), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Aqua, Sodium Laureth-5 Carboxylate, Cetrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-200 Glyceryl Palmate, Mentha Piperita (Pepermint) Essential Oil, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, CI 758

SHOPPING CART

close