Shampo Rikuperuese Dhe Forcuese Per Floke Te Yndyrshem Dhe Skajet E Thata

Krahasoni

2,926 Lekë

Shampo Rikuperuese Dhe Forcuese Per Floke Te Yndyrshem Dhe Skajet E Thata G-C

PËRSHKRIMI

Shampoja është projektuar për flokë të kombinuar (për rrënjë të yndyrosura dhe skajet e thata).

I lan flokët mirë, ndihmon në normalizimin e ekuilibrit ujë-yndyrë dhe nuk i rëndon flokët.

 Në prodhimin e shampos përdoren vetëm ruajtës dhe ngjyra natyrale.

 Gjalpi i Sheas përmban acide yndyrore të shëndetshme dhe vitamina E, F, A dhe D, të cilat ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht lëkurën e kokës dhe flokët.

 Është një vaj esencial për llojet e flokëve të kombinuar (për rrënjë të yndyrosura dhe skajet e thata).

 Gjalpi i Sheas rikthen ekuilibrin e kokës, ushqen, forcon flokët dhe mbron nga efektet e faktorëve negativë të mjedisit.

 Ekstrakti organik i Gingo Biloba tonifikon lëkurën e kokës, përmirëson ngjyrën e flokëve.

 Ekstrakti i sherebelës normalizon gjëndrat dhjamore, ndihmon në parandalimin e zbokthit, lehtëson acarimin dhe shton volumin e flokëve

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm

PËRBËRSIT

Aqua, Salvia Officinalis extract (Sage extract), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Oraganic Ginkgo Biloba extract (Organic Gingo Biloba extract), Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Olus Oil (from Shea butter extract), Aesculus Hippocastan extract Glycerin, Sodium Chloride, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI 20285

SHOPPING CART

close