Shampo Rigjeneruese Dhe Shkelqyese Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi

Krahasoni

1,484 Lekë

Shampo Rigjeneruese Dhe Shkelqyese Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i arganit dhe qumështi i arrës së kokosit përmirësojnë strukturën e flokëve të tyre dhe rrisin shkëlqimin. Qumështi i arrës së kokosit përmban proteina dhe ka një efekt biolaminimi.

Shampoja është ideale për të gjitha llojet e flokëve pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Coconut Milk (Cocos milk) Extract (Coconut Milk Extract), Microcitrus Australasica Fruit (Australian Finger Lime) Extract (Finger Lime Fruit Extract), Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Coco Glucoside , Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Hydrolyzed Keratin (Gyrolyzed Keratin), Betaine (from Sugar Beet), Panthenol (Provitamin B5), Argania Spinosa (Argan) Oil (Argan Oil), Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Dehydroacetic Acid, Citric Acid

SHOPPING CART

close