Shampo Per Meshkuj Kunder Renies Se Flokeve

2,310 Lekë

Shampo Per Meshkuj Kunder Renies Se Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

 Ekstrakti organik i Verbenës forcon, përmirëson strukturën e flokëve dhe parandalon zbokthin.

 Vaji i Portokallit hidraton, ushqen, ngop me vitamina dhe parandalon humbjen e flokëve.

 Vaji i Grejpfrutit nxit rritjen e flokëve, normalizon gjëndrat dhjamore dhe shëron lëkurën e kokës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm

PËRBËRSIT

Aqua, Zingiber Officinate Root floral water, Organic Verbena extract, Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Coco-sulfate (from coconut oil), Glycereth- 2 Cocoate (from palm oil), Citrus Sinensis essential oil (Orange oil), Citrus Paradisi essential oil (Grapefruit oil), Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close