Shampo Organike Rigjalleruese E Thelle Per Floket Me Argana

Krahasoni

2,212 Lekë

Shampo Organike Rigjalleruese E Thelle Per Floket Me Argana G-C

PËRSHKRIMI

Shampo Organike me Aloe Vera nga ECOLATIER E cila pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Përbërësit organikë: Ekstrakti organik i aloe verës përmban vitamina, aminoacide, minerale, polisaharide, fitoncide, ka një biodisponibilitet të lartë dhe është një stimulues natyral i rigjenerimit të qelizave dhe indeve, siguron hidratim të thellë, qetëson lëkurën dhe e bën atë të butë.

Gjithashtu forcon në mënyrë efektive flokët dhe ka një efekt të dobishëm në lëkurën e kokës.

Përbërësit aktivë: Proteinat bimore depërtojnë thellë në strukturën e çdo qime, mbajnë lagështi në flokë dhe lëkurë, mbrojnë nga thatësia, ushqejnë flokët dhe i japin shkëlqim.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (Sweet Almond Extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Beetroot Betaine natural extract (sugar extract) Sodium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein (Wheat Protein), Organic Argania Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil), Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Paricfum, Dehydididid Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

SHOPPING CART

close