Shampo Forcuese Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera

Krahasoni

2,212 Lekë

Shampo Forcuese Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera G-C

PËRSHKRIMI

Shampo Organike me Aloe Vera nga ECOLATIER me një bazë të butë pastruese pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Ekstrakti organik i aloe verës përmban vitamina, aminoacide, minerale, polisaharide, fitoncide, ka një biodisponibilitet të lartë dhe është një stimulues natyral i rigjenerimit të qelizave dhe indeve, siguron hidratim të thellë, qetëson lëkurën dhe e bën atë të butë.

Gjithashtu forcon në mënyrë efektive flokët dhe ka një efekt të dobishëm në lëkurën e kokës.

Përbërësit aktivë: Proteinat bimore depërtojnë thellë në strukturën e çdo qime, mbajnë lagështi në flokë dhe lëkurë, mbrojnë nga thatësia, ushqejnë flokët dhe i shëndet dhe shkëlqim.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice (Organic Aloe Vera Extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Hydrolyzed Wheat Proteins (Hydrolyzed Wheat Proteins) (Hydrolyzed Wheat Proteins) (Hydrolyzed Wheat Proteins) Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Proteins (Oat Proteins), Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pyridoxine HCl (Vitamin B6), Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica

SHOPPING CART

close