Shampo Balancuese Per Floke Te Yndyrshem Me Ftua

2,352 Lekë

Shampo Balancuese Per Floke Te Yndyrshem Me Ftua G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti organik i farës së ftoit zvogëlon yndyrën dhe i bën flokët të butë.

Ekstrakti i bergamotit normalizon ekuilibrin e lagështisë së kokës.

Ekstraktet e Verbena dhe lajthisë forcojnë flokët e dëmtuar, eliminojnë acarimin, inflamacionin dhe zbokthin. Ekstrakti organik i xhenxhefilit rregullon prodhimin e yndyrës, normalizon lëkurën vajisur dhe ka një efekt antiseptik.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Camellia Sinensis Leaf floral water (Green tea infusion), Organic Hamamelis Virginiana Leaf Extract (Organic witch hazel extract), Organic Cydonia Seed Extract (Organic quince seed extract), Citrus Aurantium Bergamia Fruit extract (Bergamot extract), Verbena officinalis extract (extract Verbena), Glycerin, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Glycereth-2 Cocoate (from Palm Oil), Organic Zingiber Officinale Extract, Sodium laureth-5 carboxylate, Perfume, Lactic Acid, Benzo Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75810

SKU: 37771186 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close