Shampanjë, e bardhë, Moet & Chandon Rose Imperial, në shishe, 0.20 lt, 12% alkool 270011

2,250 Lekë

Shampanjë, e bardhë, Moet & Chandon Rose Imperial, në shishe, 0.20 lt, 12% alkool 270011

PERSHKRIMI:

Ky Moet Chandon eshte perfekt dhe dinamik fale harmonise se tre variateteve te rrushit.

Moer Chandon ben pershtypje me aromen e tij delikate te frutave dhe luleve te fresketa. Shoqeruesi I duhur per nje mbremje te suksesshme.

Kujdes: Sipas legjislacionit shqiptar ky produkt nuk lejohet te konsumohet nga personat qe nuk kane mbushur moshen 18 vjec.

  • Volumi : 0.20 lt
  • Përqindja (%) e alkoolit : 12%

 

 

SHOPPING CART

close