, ,

Set Vizion karroce, seggiolino, cante ngjyre gri

(2 customer reviews)
Krahasoni

56,000 Lekë

Set Vizion karroce, seggiolino, cante ngjyre gri

Me nje cope teper cilesore
Goma mishi
Skelet alumini
Cante praktike per nenen
Koshi per te fjetur bebi pajisur me cope pambuku
Seggiolino
Carrycot e cila transformohet ne ulese per te dale xhiro
Koshi soxhelino dhe karrigja rrotullohen 360 grade

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Desire (verified owner)

    Good quality

    Desire

  2. Lamis (verified owner)

    Very fast delivery

    Lamis

SHOPPING CART

close