fbpx

Set veglash rrjeti, Digitus, LAN RJ-11,RJ-12,RJ-45, testues LAN 85253

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Set veglash rrjeti, Digitus, LAN RJ-11,RJ-12,RJ-45, testues LAN 85253

PERSHKRIMI:

Ky set veglash përdoret për vendosjen dhe formimin e kokave te kabllove për rrjetet shpërndarese,për te siguruar përcjellshmeri të lartë dhe qëndrueshmëri mekanike ne lidhje. Perfshinë dhe testues rrjeti LAN.

  • Tipi : Digitus Set pincash
  • Materiali : Metal / plastik
SKU: 54221743 Category:

SHOPPING CART

close