Set Ushqimi Per Femije Chicco

Krahasoni

4,000 Lekë

Set Ushqimi Per Femije Chicco P-B

PERSHKRIMI:

Seti Chicco përfshin:

Qëndroni pllakën e ngrohtë 2 në 1: e mban ushqimin të ngrohtë. Ka një hapësirë të rehatshme për lugë dhe një vend të freskët për ushqim para se të ushqeheni.

Shumë praktike në përdorim falë bazës jo-shqip dhe modeleve ergonomike. Gjithashtu i përshtatshëm për mikrovalë.

Lugë e parë: Dizenjuar si duhet për të ndihmuar fëmijën tuaj të fillojë të shijojë ushqim të vërtetë falë dorezës ergonomike dhe këndit të veçantë të majës së lugës.

Kupa stërvitore: Grykë e butë silikoni pa sistem pikimi ndihmon për të zbutur kalimin nga shishja në filxhan.

Dorezat e saj ergonomike e bëjnë më të lehtë mbajtjen.

SHOPPING CART

close