fbpx

Set Rrugice WC 60X100-60X50 18389

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Set Rrugice WC 60X100-60X50 18389

PERSHKRIMI:

Rrugica LUX prej materialit me fibra propileni është shumë komode. Me një reliev të punuar me shumë mjeshtëri shkrihet natyrshëm në të gjithë rrugicën dhe me nënshtresë kundra rrëshqitjes, mbi të cilën mund të kaloni në mënyrën më komode të mundshme. Mund të lahet me makinë larëse dhe të shkëlqej sikur sapo e keni blerë. Me një ndërthurje fantastike ngjyrash të valëzuara jeshile-kremi ju mund të organizoni një ambient të pastër dhe të freskët duke i shtuar dhe aksesorë si: qirinj, lulet jeshile natyrale, apo edhe elementët e tjerë të tualetit tuaj. Vjen me përmasa të mëdha me një set prej 2 copësh.

 • Gjerësia : 60
 • Gjatësia : 100
 • Lartësia : 20mm
 • Ngjyra : Jeshile – Pana
 • Materiali : Polipropilen
 • Pesha : 1.65 kg m²
 • Stili I produktit : Moderne
 • Modeli i Tapetit : Dizenjo
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Set x 2
 • Materiali i bazës : Lateks
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistent nga uji : PO
SKU: 95662611 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close