Set mobilje BROWNIE dollap+lavaman 80x46cm+pasqyre 80x60cm 28688

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

44,500 Lekë

Set mobilje BROWNIE dollap+lavaman 80x46cm+pasqyre 80x60cm 28688

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar i mobilieve të banjës “Brownie”prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj.Materiali PVC ofron rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur, që zgjat.Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : PVC
 • Ngjyra : Kafe
 • Mobilja e lavamanit : 80×46 cm
 • Pasqyra : 80×60 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 80×46 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Po
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : PO
Set mobilje BROWNIE dollaplavaman 80x46cmpasqyre 80x60cm 28688 2 Set mobilje BROWNIE dollaplavaman 80x46cmpasqyre 80x60cm 28688 3 Set mobilje BROWNIE dollaplavaman 80x46cmpasqyre 80x60cm 28688 4 Set mobilje BROWNIE dollaplavaman 80x46cmpasqyre 80x60cm 28688 1

SHOPPING CART

close