Serum Qetesues Dhe Eleminues Per Lekuren E Zeze Rreth Syve

1,848 Lekë

Serum Qetesues Dhe Eleminues Per Lekuren E Zeze Rreth Syve G-C

PËRSHKRIMI

Jepini syve një pamje të freskët dhe të qetë me serumin e syve të akullt nga CAFÉ MIMI!

Serumi ka efekt ftohës, freskon dhe qetëson lëkurën delikate rreth syve.

Lëngu i aloe veras dhe ekstrakti i kastravecit hidratojnë dhe tonifikojnë lëkurën dhe ndihmojnë në zvogëlimin e rrathëve të errët nën sy.

Gjalpi i Sheas dhe Avokados ushqejnë thellësisht dhe rikthejnë lëkurën rreth syve, parandalojnë shfaqjen e linjave të shprehjes.

SASIA: 15ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël serumi në lëkurën rreth syve derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract (Cucumber Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Butter Avocado), Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Menthol, Menthyl Lactate, Hydrogenated Lecithin

SHOPPING CART

close