Serum Per Rritje Aktive, Rigjallerues Dhe Kurues I Flokeve

2,660 Lekë

Serum Per Rritje Aktive, Rigjallerues Dhe Kurues I Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

Serumi aktiv zvogëlon dukshëm humbjen e flokëve pas tre përdorimeve të para.

Biotina e përmbajtur në përbërje zgjon folikulat e flokëve të fjetura, aktivizon rritjen e flokëve të rinj dhe përmirëson ushqimin e qelizave të kokës.

Kompleksi i peptideve ka një efekt rigjallërues në lëkurën e kokës, rrit mikroqarkullimin dhe stimulon rritjen e flokëve.

Serumi gjithashtu përmban D-panthenol, i cili është i njohur për vetitë e tij anti-inflamatore dhe rigjeneruese.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni serumin në lëkurë të pastër të kokës, fërkojeni dhe shpërndajeni me lëvizje masazhuese për 1-2 minuta derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk i rëndon flokët dhe nuk kërkon shpëlarje.

Këshillohet ta përdorni 2 herë në javë për 2 muaj rresht.

Më pas mund ta përdorni 1-2 herë në muaj.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Glycerin, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract (Sesame Extract), Urea, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Cellulose, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil (Wheat Germ Oil), Capsicum Frutescens (Cayenne) Fruit Extract (Pepper Extract) Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cananga Odorata Flower Oil,

SKU: 53722419 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close