Serum-Krem Hidratues Intensiv Fytyre Per Perdorim Gjate Nates

3,556 Lekë

Serum-Krem Hidratues Intensiv Fytyre Per Perdorim Gjate Nates G-C

PËRSHKRIMI

Krem-serumi është krijuar në bazë të vajrave dhe ekstrakteve natyrore duke përdorur teknologjitë më të fundit.

Krijuar posaçërisht për të rikthyer lëkurën e thatë për shkak të përmbajtjes së lartë të vajrave makadamia, shea dhe bajames, lëkura bëhet e lëmuar dhe e shndritëshme.

Dhe ekstrakti i honeysuckle në kombinim me acidin hialuronik me origjinë bimore ndihmon në mbajtjen e lagështirës në qelizat e lëkurës, tonifikon dhe forcon muret e enëve të gjakut, gjë që e pengon atë të venitet.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni serum-kremin e natës në fytyrën e pastruar para gjumit derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ndërprisni përdorimin menjëherë nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosmarinus Officinalis floral water, Organic Prunus amygdalus Oil, Organic Macadamia Integrifolia Seed Oil, Olus oil (Shea butter), Organic Lonicera japonica extract, Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close