fbpx

Serë lulesh dhe bimësh, L180xP90xH90 cm 66286

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,700 Lekë

Serë lulesh dhe bimësh, L180xP90xH90 cm 66286

PERSHKRIMI:

Serë lulesh dhe bimësh, L180xP90xH90 cm.

  • Përmasa : L180XP90XH90 cm
SKU: 55747193 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close