Sapun Organik Zbutes Dhe Qetesues Duarsh Me Ullinj

2,884 Lekë

Sapun Organik Zbutes Dhe Qetesues Duarsh Me Ullinj G-C

PËRSHKRIMI

Sapun duaresh me Ullinj organik nga ECOLATIER përbërësit pastrojnë butësisht lëkurën dhe e tonifikojnë atë.

Përbërësit organikë: Vaji i Ullirit Organik është një produkt premium , ka një përbërje të ekuilibruar të mineraleve, vitaminave dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat e ngopin lëkurën me lëndë ushqyese dhe parandalojnë plakjen e parakohëshme.

Ekstraktet e vajit të ullirit përdoren në kozmetikën më të shëndetshme të kujdesit sepse ushqen dhe rigjeneron thellësisht qelizat, i jep lëkurës një pamje vitale dhe më të re.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i ullirit ushqen dhe zbut intensivisht lëkurën, duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë.

SASIA: 460ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurën e lagur të duarëve shkumojeni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea Leaf Extract; Vegetable Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

SKU: 14475948 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close