Sapun Organik Ushqyes I Thelle Per Duart Me Avokado

2,884 Lekë

Sapun Organik Ushqyes I Thelle Per Duart Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Sapun duaresh me Avokado organike nga ECOLATIER përbërësit pastrojnë butësisht lëkurën dhe e tonifikojnë atë

Përbërësit organikë: Vaji i avokados përmban vitamina dhe antioksidantë, stimulon prodhimin e kolagjenit, rikthen funksionon e barrierës së lëkurës.

E pasur me vitamina B, D, E F dhe e pangopur acidet yndyrore, ushqejnë në mënyrë efektive lëkurën duke i dhënë një butësi të përjetshme.

Përbërësit aktiv: Ekstrakti i avokados ushqen lëkurën me vitamina, eleminon thatësinë dhe tonifikon lëkurën.

SASIA: 460ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurën e lagur të duarëve shkumojeni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract; Vegetable Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil, Parfum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene.

SKU: 58713854 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close